» » فواید سفر و گردشگری
کنفرانس های مرتبط با گردشگری
مطالب برتر
  • شهر نرماشیردسته بندی: استان کرمان, 26 مهر 1397
    شهر نرماشیر نرماشیر از شهرهای استان کرمان در جنوب شرقی ایران است.جمعیت شهرستان نرماشیر بر‌اساس سرشماری سال 1390 بالغ بر 60 هزار نفر است و وسعت آن حدود یک هزار و 200 کیلو‌متر مربع ‌و دارای دو بخش مرکزی و روداب است. ‌این بخش از شمال به کویر لوت، از مشرق به شهرستان فهرج‌ از جنوب به شهرستان ریگان‌ از مغرب به
نظر سنجی
شما به کدامیک از انواع گردشگری بیشتر علاقمند هستید ؟
گردشگری فرهنگی و اجتماعی
گردشگری ورزشی و هیجانی
گردشگری مذهبی و زیارتی
طبیعت گردی و اکوتوریسم

0

فواید سفر و گردشگری

 

افرادی که زود به زود سفر می‌کنند با کاوش در دنیا مهارت‌های بیشتری از زندگی می‌آموزند. در ادامه دلایل موفقیت این افراد ذکر شده است:
۱- می‌دانند چگونه خارج از محدوده‌ی آرامش خود پیشرفت کنند.
افرادی که زیاد سفر می‌کنند اغلب در موقعیت‌های ناآشنا قرار می‌گیرند. آنها مجبورند از ناشناخته‌ها عبور کنند. با تجربیات جدید بیشماری روبرو شده و راهبردهای باارزشی برای کنار آمدن با شرایط می‌آموزند تا تمامی عدم قطعیت‌ها را به دوش کشیده و خونسرد و تاثیرگذار باشند.
۲- تغییر را می‌پذیرند و به استقبال آن می‌روند.
مسافران، چیزهای جدید را دوست دارند. افرادی که به طور مداوم با اتفاقات نو و مختلف احاطه می‌شوند، جلوی خستگی را گرفته و یاد می‌گیرند بهتر تمرکز کنند. این شیوه‌ی تفکر، نوآوری و خلاقیت را بهبود می‌بخشد.
۳- می‌دانند چطور احساساتشان را کنترل کنند.
مسافران بطور معمول سطوح مختلفی از استرس را تجربه می‌کنند. پرواز سخت، بازجویی نگهبانان و رفتار بد کارکنان هتل، ناراحتی افراد را برمی‌انگیزد. آنها توانایی کنترل احساساتشان را دارند و اگر تحت فشار قرار گیرند، خونسردی خود را حفظ می‌کنند و خودآگاهی دارند. این خودآگاهی، بهره‌وری را افزایش داده و به آنها کمک می‌کند دریابند که چه چیزی خوشحالشان می‌کند و در نهایت آنها را به موفقیت می‌رساند.
۴- اعتماد دارند و نیازی نیست همیشه تحت کنترل باشند.
مسافران همیشه باید به افراد غریبه تکیه کنند. مشکل زبان دارند، با راننده تاکسی‌های شهرهای مختلف سر و کله می‌زنند و به محبت و توجه دیگران وابسته‌اند. پذیرش این حقیقت که نمی‌توانند همیشه تحت کنترل باشند به آنها در برقراری روابط جدید کمک می‌کند. همچنین اعتماد به نفس بیشتری در پیدا کردن دوست دارند.
۵- ترسشان را کنترل کرده و از پس آن برمی‌آیند.
کلید موفقیت، اقدام به عمل است. وقتی زیاد مسافرت می‌کنید خود را در موقعیت‌های بدون بازگشت قرار می‌دهید. این موضوع باعث می‌شود بترسید و برای مقابله با آن، مهارت‌های خود را بکار بگیرید.
۶- فرصت‌ها را می‌شناسند و از آن استفاده می‌کنند.

مسافران تجربه و دانش بسیار بیشتری نسبت به جهان اطراف دارند. از آنجایی‌که در معرض فرهنگ‌ها و آداب و رسوم مختلف قرار می‌گیرند، روش‌های بهتر و بیشتری برای انجام کارها می‌دانند. این دانش در شناخت فرصت‌ها و نوآوری در خانه و مکان‌های دیگر به آنها کمک می‌کند.
۷- برای رسیدن به خواسته‌هایشان می‌دانند چطور گفتگو کنند.
مسافران برای اینکه مورد سوءاستفاده‌ی دیگران قرار نگیرند، صحبت می‌کنند. برای اینکه آنچه می‌خواهید یا نیاز دارید را بدون تحمیل یا پرخاش بدست آورید باید مهارت خوب صحبت کردن را بلد باشید. این مهارت برای تاثیرگذاری بر دیگران اهمیت دارد و کمک می‌کند تا آنها ایده‌های کاری‌تان را فهمیده و آنها را بپذیرند .


گردآوری و انتشار : پایگاه تخصصی گردشگری ایرانتگ‌ها: فواید سفر, فواید گردشگری, نکات مثبت افراد گردشگر, مزایای سفر, نکات مثبت افراد گردشگر

بازگشت
دسته بندی: بانک مقالات

مطالب مرتبط:

  • پتانسیل های استان مازندران در اکوتوریسم بشر همواره از مشاهده طبیعت لذت می برده و سفر به نواحی بکر و دست نخورده و دیدار از جذابیت های طبیعی برای ارضای نیازهای روحی و روانی و ارائه پاسخی به کنجکاوی های بشر موضوع جدیدی نبوده و نیست.
  • ورود گردشگر فرصت یا تهدید به نقل از سایت سازمان میراث فرهنگی، یکی از اصلی ترین سیاست های دولت تدبیر و امید در حوزه اقتصاد، توجه ویژه به بحث گردشگری بود. حسن روحانی با انتخاب محمد علی نجفی که یکی از با سابقه ترین
  • ایده های جدید در گردشگری راهکاری برای رقابت نقل از دنیای اقتصاد، در دهه اخیر، چشم ‏انداز به‌عنوان یک استراتژی برای برنامه ‏ریزی سازمانی و مدیریتی، به خوبی شناخته شده است. تعریف و معنی کردن یک چشم ‏انداز می‏ تواند به مثابه یک دلیل مشترک
  • رفتار جامعه میزبان با گردشگر خارجی  راهنمای موزه که دختر جوانی است با دیدن زن فرانسوی به طرف او و همراهان ایرانی‌اش می‌آید. بعد درباره تمام زوایای موزه از زمان ساخت آن و دلیل شکل جالب معماریش تا سرگذشت پادشاهی که در قبر داخل
  • ضعف گردشگری ایران      سالها است که همه می دانند ایران کمتر از یک دهم ترکیه، یک پنجم عربستان و یک پنجم امارات متحده عربی جهانگرد خارجی جذب می کند و از این نظر در رتبه نامناسبی در جهان قرار دارد.این
بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.
Powered by VandaCO © 2014
Vanda Co Vanda Co