» » »
کنفرانس های مرتبط با گردشگری
مطالب برتر
  • شهر نرماشیردسته بندی: استان کرمان, 26 مهر 1397
    شهر نرماشیر نرماشیر از شهرهای استان کرمان در جنوب شرقی ایران است.جمعیت شهرستان نرماشیر بر‌اساس سرشماری سال 1390 بالغ بر 60 هزار نفر است و وسعت آن حدود یک هزار و 200 کیلو‌متر مربع ‌و دارای دو بخش مرکزی و روداب است. ‌این بخش از شمال به کویر لوت، از مشرق به شهرستان فهرج‌ از جنوب به شهرستان ریگان‌ از مغرب به
نظر سنجی
شما به کدامیک از انواع گردشگری بیشتر علاقمند هستید ؟
گردشگری فرهنگی و اجتماعی
گردشگری ورزشی و هیجانی
گردشگری مذهبی و زیارتی
طبیعت گردی و اکوتوریسم

0

لومار شهری است در استان ایلام ایران. لومار مرکز بخش شیروان در شهرستان شیروان و چرداول است.
0

شهر شباب

 شهر شباب به جهت اينكه در قلب رشته كوه زاگرس و شهرستان چرداول قرار گرفته، داراي همه زيباييها و دل انگيزهاي اين رشته كوه است و به همين سبب آن را «عروس زاگرس» مي شناسند و در اين استان، شهرستان بزرگ و كهن چرداول(شهر شباب) را بايد عروس همه زيباييها و جذابيتهاي طبيعت در اين استان و در واقع نگين طبيعت آن دانست كه داراي ارتفاعات و كوههاي عظيم، دره ها، دامنه ها و دست سرهاي بسيار زيبا ، سرسبز و خرم و كوهها پوشيده از حنگلهاي گونه گون و گسترده بلوط ورودهاي خروشان كه از دل كوهسارها جاري مي شوند و جاده هايي كه ازميان دامنه هاي كوهستاني عبور مي كنند و تنگه ها و گذرگاههاي ميان كوهي كه هم در دل خود رودهاي خروشان را جاري ساخته اند و هم بر قله هاي رفيع خود قلعه هايي را به يادگار دارند كه از گذشته پر رونق و تاريخ پراقتدار خود خبر مي دهد و نسيمي كه صبحگاهان و شامگاهان از اين كوهساران مي وزد .
0

شهر ماژین شهری کوچک از توابع شهرستان دره شهر استان ایلام است. آب و هوای نسبتا گرم اما دلپذیری دارد. طبیعت زیبای کوهستان ها و پدیده های طبیعی آن هر تازه واردی را متحیر میکند.
0

شهر توحید شیروان

توحید شهری است در بخش هلیلان شهرستان شیروان و چرداول استان ایلام ایران. در سال ۱۳۹۱ شهر کهره به این شهر الحاق شد.
0

شهر سرابله

سرابله (به کردی: سه‌راوله، Serawle) شهری است در استان ایلام در غرب کشور ایران. این شهر مرکز شهرستان چرداول است و در بخش مرکزی این شهرستان جای گرفته است. در اواسط سال۹۱ بخش شیروان از این شهرستان جداشده و شهرستان سیروان را تشکیل داده که مرکز آن شهر لومار انتخاب شد. سرابله یکی از پرجمعیت ترین شهرهای استان ایلام است که در قسمت شرقی به شهر شباب واز قسمت غرب به شهر آسمان آباد منتهی می‌شود.
Powered by VandaCO © 2014
Vanda Co Vanda Co