» » »
کنفرانس های مرتبط با گردشگری
مطالب برتر
  نظر سنجی
  شما به کدامیک از انواع گردشگری بیشتر علاقمند هستید ؟
  گردشگری فرهنگی و اجتماعی
  گردشگری ورزشی و هیجانی
  گردشگری مذهبی و زیارتی
  طبیعت گردی و اکوتوریسم

  0

  شهر هفت چشمه لرستان

  هفت چشمه (دلفان)، شهری از توابع بخش کاکاوند شهرستان دلفان در استان لرستان ایران است که در طول جغرافیایی ۴۵ دقیقه و ۴۷ درجه و در عرض جغرافیایی۱۳ دقیقه و ۳۴ درجه قرار دارد و در سال 1390 به شهر تبدیل شد.ارتفاع این شهر بیش از 2000 متر است .
  0

  ویسیان که تا سال ۱۳۸۶ خورشیدی محمودوند نامیده می‌شد شهری است در استان لرستان در غرب ایران. این شهر مرکز بخش ویسیان از توابع شهرستان چگنی است. جمعیت این شهر در سال ۱۳۸۵، برابر با ۱٫۸۸۲ نفر بوده است
  0

  شهر معمولان

  معمولان شهری است در استان لرستان در غرب ایران. این شهر مرکز بخش معمولان از توابع شهرستان پلدختر است. معمولان در ۵۰ کیلومتری شمال شهر پلدختر و در ۶۰ کیلومتری جنوب خرم آباد قرار دارد.
  0

  شهر نورآباد

  نورآباد شهری است در شمال غرب استان لرستان. این شهر مرکز شهرستان دلفان است و آب و هوایی سرد و کوهستانی و طبیعتی زیبا برای گردشگری دارد. این شهر یکی از پنج شهر با ارتفاع بیش از ۲۰۰۰ متر از سطح دریا در ایران است که درسال ۶۴ به همت نماینده وقت از بخش داری به فرمانداری تغییر وضعیت داد همچنین نام قدیمی این شهر (دُم آیزه)بوده‌است.از مناطق دیدنی و زیارتی آن می‌توان به محراب کوه و آرامگاه امامزاده ابراهیم(ملقب به بابابزرگ) و امامزاده پیرمحمد اشاره کرد.
  0

  شهر کوهنانی

  کوهنانی (کورونی) یکی از شهرهای استان لرستان در جنوب غرب ایران است. این شهر مرکز بخش کوهنانی از توابع شهرستان کوهدشت است. جمعیت این شهردر سال ۱۳۸۵، برابر با ۱۲۸۵۰ نفر بوده‌است.بخش کوهنانی ازلحاظ موقعیت جغرافیایی درجنوب شهرستان کوهدشت قراردارد،ازطرف شمال وشمال غرب به بخش طرهان وازطرف غرب وجنوب غرب به مناطق هم مرزبااستان ایلام وازطرف جنوب وجنوب شرق به بخش رومشگان محدود می شود،مرکزاین بخش شهرقدیمی کوهنانی که به گواهی اسنادمربوط به رژیم گذشته ازپرجمعیت ترین روستاهای شهرستان کوهدشت بابیش ازسه هزارنفرجمعیت ،وازاداراتی چون پست،بانک،انجمن ده،خانه انصاف ،پاسگاه انتظامی ومدرسه ی ابتدایی که افتتاح آن به سال ۱۳۰۶ه.ش و هم زمان با افتتاح اولین مدرسه درشهرستان کوهدشت برمی گردد،برخورداربوده است.ای بخش شامل دودهستان وشصت ویک روستاکه درمجموع نزدیک ۵۰۰۰خانواردارد،می باشد.
  ویرایش توسط: IranTraveller - 18 خرداد 1397
  Powered by VandaCO © 2014
  Vanda Co Vanda Co