» » »
کنفرانس های مرتبط با گردشگری
مطالب برتر
  نظر سنجی
  شما به کدامیک از انواع گردشگری بیشتر علاقمند هستید ؟
  گردشگری فرهنگی و اجتماعی
  گردشگری ورزشی و هیجانی
  گردشگری مذهبی و زیارتی
  طبیعت گردی و اکوتوریسم

  0

  از شهر زنجان تا قیدار و خدابنده و ابهر و ماه‌نشان راه زیادی نیست شهرها کوچک‌اند و نزدیک.دیدنی‌های طبیعی بسیاری در انتظار هستند؛

  0

  شهر حلب زنجان

  شهر حلب به عنوان مركز بخش حلب از شهرستان ايجرود استان زنجان است كه فاصله 67 كيلومتري جنوب غربي شهر زنجان و در ميانه راه زنجان – بيجار استقرار يافته است.

  0

  شهر ارمغانخانه مرکز بخش قره پشتلو از توابع شهرستان زنجان در بهمن ماه 1387 با تصویب هیأت وزیران بعنوان شهر شناخته شده و از تیر ماه 1388 شهرداری در این شهر تاسیس و فعالیت خود را آغاز نموده است این شهر در 32 کیلو متری استان واقع شده و از نظر مختصات جغرافیایی در 48 درجه و 32 دقیقه طول جغرافیایی و 36 درجه و 58دقیقه عرض جغرافیایی در غرب شهر زنجان استقرار یافته است میانگین ارتفاع محدوده شهر از سطح دریا 1940 متر می باشد.
  0

  زرین‌رود یکی از شهرهای ایران در استان زنجان است. این شهر مرکز بخش بزینه رود شهرستان خدابنده است. جمعیت این شهر بر طبق سرشماری سال ۱۳۸۵، برابر با ۵٫۱۶۴ نفر بوده است .
  0

  شهر سهرود

  سهرورد با جمعیتی بالغ بر ۶۳۱۸ نفر در ۲۴ کیلومتری مرکز شهرستان خدابنده استان زنجان ایران قرار دارد.مردم این شهر پیرو مذهب شیعه بوده و به زبان‌های ترکی آذربایجانی سخن می‌گویند. این شهر که در سال ۱۳۸۷ خ. به شهر ارتقاء یافت دارای ۷ اثر باستانی، یک مرکز بهداشتی و درمانی، کتابخانه عمومی، پایگاه مقاومت بسیج، مخابرات، بانک، سالن ورزشی و زمین فوتبال، مدارس ابتدایی – راهنمایی و متوسطه و پلیس ۱۱۰ است.
  Powered by VandaCO © 2014
  Vanda Co Vanda Co