» » مراسم تجلیل از برگزیدگان بیست و ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی
کنفرانس های مرتبط با گردشگری
مطالب برتر
  نظر سنجی
  شما به کدامیک از انواع گردشگری بیشتر علاقمند هستید ؟
  گردشگری فرهنگی و اجتماعی
  گردشگری ورزشی و هیجانی
  گردشگری مذهبی و زیارتی
  طبیعت گردی و اکوتوریسم

  مراسم تجلیل از برگزیدگان بیست و ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی

  مراسم تجلیل از برگزیدگان بیست و ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی و معاون صنایع دستی کشور، ۲۹ تیرماه برگزار می‌شود.

  این مراسم علاوه بر حضور مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمانی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور و جمعی از مقامات رسمی کشور، میزبان نمایندگان استان ها، معاونین صنایع دستی استان ها، غرفه های برتر در نمایشگاه، هنرمندان و علاقه‌مندان به هنر و صنایع دستی نیز است.
   
  در این مراسم که سه شنبه 29 تیرمه از ساعت 10 تا 12 در سالن آمفی تئاتر سازمان میراث فرهنگی برگزار می‌شود، از غرفه‌های برتر در حوزه‌های فروش، طراحی، تولید و همچنین دست اندرکاران برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی تقدیر خواهد شد.
   
  یادآور می شود، بیست و ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی از 5 تا 10 خرداد ماه با حضور هنرمندانی از تمامی استانهای کشور در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) پذیرای علاقه‌مندان بود

  گردآوری و انتشار : پایگاه تخصصی گردشگری ایران  تگ‌ها: اخبار گردشگری, خبر گردشگری, مراسم تجلیل از برگزیدگان بیست و ششمین نمایشگاه ملی صنایع دستی

  بازگشت
  دسته بندی: اخبار گردشگری

  مطالب مرتبط:

  بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
  پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.
  Powered by VandaCO © 2014
  Vanda Co Vanda Co