» » تفاهم نامه سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با ایرانسل
کنفرانس های مرتبط با گردشگری
مطالب برتر
  نظر سنجی
  شما به کدامیک از انواع گردشگری بیشتر علاقمند هستید ؟
  گردشگری فرهنگی و اجتماعی
  گردشگری ورزشی و هیجانی
  گردشگری مذهبی و زیارتی
  طبیعت گردی و اکوتوریسم

  تفاهم نامه سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با ایرانسل

  به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، تفاهم نامه ای در راستای ارائه خدمات ویژه گردشگری برای گردشگران داخلی و خارجی، ارائه خدمات ارزش افزوده به گردشگران و سایر کاربران بر بسترهای طرف اول، خدمات سازمانی و زیرساخت های فنی و ارتقای پوشش شبکه بین سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با شرکت ایرانسل در 3 ماده تهیه و تنظیم شد و به امضا رسید.

  در مراسم امضای این تفاهم نامه، رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با اشاره به اینکه ساماندهی مکانی و زمانی سفرهای داخلی یکی از برنامه های مهم سازمان متبوعش است، خاطرنشان کرد: «در این راستا معرفی و اطلاع رسانی در باره زیرساخت های موجود، اهمیت قابل توجهی دارد.»
  به گفته سلطانی فر، تمامی دستگاه ها و وزارتخانه ها با سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همکاری و همگرایی دارند و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از این قاعده مستثنی نیست.
  وی همچنین ابراز امیدواری کرد که با این فعالیت ها و همکاری ها، هر روز شاهد ارائه سرویس های ارتباطی بهتری به گردشگران باشیم.
  در همین حال، معاون حقوقی، امور دولت و مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این مراسم گفت: «صنعت IT» می تواند نقش بسزایی در توسعه گردشگری کشور داشته باشد.» مرتضی براری تاکید کرد: «استفاده از شبکه ها و سرویس های ارتباطی بیشتر، موجب چندبرابر شدن اقتصاد گردشگری می شود.»

  گردآوری و انتشار : پایگاه تخصصی گردشگری ایران  تگ‌ها: اخبار گردشگری, خبر گردشگری, اخبار روز گردشگری

  بازگشت
  دسته بندی: اخبار گردشگری

  مطالب مرتبط:

  بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
  پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.
  Powered by VandaCO © 2014
  Vanda Co Vanda Co