» » تفاهم نامه سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با ایرانسل
کنفرانس های مرتبط با گردشگری
مطالب برتر
نظر سنجی
شما به کدامیک از انواع گردشگری بیشتر علاقمند هستید ؟
گردشگری فرهنگی و اجتماعی
گردشگری ورزشی و هیجانی
گردشگری مذهبی و زیارتی
طبیعت گردی و اکوتوریسم

تفاهم نامه سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با ایرانسل

به گزارش روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، تفاهم نامه ای در راستای ارائه خدمات ویژه گردشگری برای گردشگران داخلی و خارجی، ارائه خدمات ارزش افزوده به گردشگران و سایر کاربران بر بسترهای طرف اول، خدمات سازمانی و زیرساخت های فنی و ارتقای پوشش شبکه بین سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با شرکت ایرانسل در 3 ماده تهیه و تنظیم شد و به امضا رسید.

در مراسم امضای این تفاهم نامه، رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با اشاره به اینکه ساماندهی مکانی و زمانی سفرهای داخلی یکی از برنامه های مهم سازمان متبوعش است، خاطرنشان کرد: «در این راستا معرفی و اطلاع رسانی در باره زیرساخت های موجود، اهمیت قابل توجهی دارد.»
به گفته سلطانی فر، تمامی دستگاه ها و وزارتخانه ها با سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همکاری و همگرایی دارند و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از این قاعده مستثنی نیست.
وی همچنین ابراز امیدواری کرد که با این فعالیت ها و همکاری ها، هر روز شاهد ارائه سرویس های ارتباطی بهتری به گردشگران باشیم.
در همین حال، معاون حقوقی، امور دولت و مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این مراسم گفت: «صنعت IT» می تواند نقش بسزایی در توسعه گردشگری کشور داشته باشد.» مرتضی براری تاکید کرد: «استفاده از شبکه ها و سرویس های ارتباطی بیشتر، موجب چندبرابر شدن اقتصاد گردشگری می شود.»

گردآوری و انتشار : پایگاه تخصصی گردشگری ایرانتگ‌ها: اخبار گردشگری, خبر گردشگری, اخبار روز گردشگری

بازگشت
دسته بندی: اخبار گردشگری

مطالب مرتبط:

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.
Powered by VandaCO © 2014
Vanda Co Vanda Co